05:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
06:00 | Teleráno |
08:25 | Varte nami |
08:35 | Zámena manželiek |
09:40 | Mama na prenájom III. (87) |
10:40 | Dunaj, k vašim službám VI. (10) |
12:00 | TELEVÍZNE NOVINY (12) |
12:10 | Susedia |
12:55 | Mentalista III. (5) |
13:50 | Mentalista III. (6) |
14:55 | Susedské prípady |
15:50 | Rodinné prípady |
17:00 | PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY |
17:25 | Reflex |
17:55 | Rodinné prípady |
19:00 | TELEVÍZNE NOVINY |
20:00 | POČASIE |
20:15 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
20:30 | Ruža pre nevestu II. |
22:55 | Po čem muži touží |
01:00 | Amazing Spider-Man (2) |
03:25 | Mentalista III. (5) |
04:00 | Mentalista III. (6) |
04:50 | Rodinné prípady |
05:45 | Krimi |
06:15 | Ranné noviny |
08:35 | Bez servítky |
09:50 | Súdna sieň |
12:00 | Noviny o 12:00 |
12:25 | Prvé oddelenie |
12:50 | Bez servítky |
15:15 | Top Star |
15:40 | MS v hokeji 2024: SLOVENSKO |
19:00 | Krimi |
19:30 | Noviny TV JOJ |
20:20 | Šport |
20:30 | Najlepšie počasie |
20:40 | Bez servítky |
21:50 | Voyagers: Vesmírna misia |
00:00 | Nikto nie je dokonalý |
01:30 | Krimi |
02:05 | Noviny TV JOJ |
02:55 | Nová záhrada |
03:40 | Bez servítky |
04:50 | Top Star |
05:00 | Bez servítky |
06:10 | Nákupné maniačky |
07:40 | Letecké katastrofy |
09:00 | Extrémni nájomníci VIII. (6) |
09:45 | Vražedné čísla III. (16) |
10:45 | Vražedné čísla III. (17) |
11:45 | Riskuj! |
12:35 | Extrémne prípady |
13:45 | Geissenovci - Ťažký život milionárov IX. |
14:45 | Policajti v akcii |
15:45 | Moja mama varí lepšie ako tvoja |
16:55 | Letecké katastrofy |
17:55 | Geissenovci - Ťažký život milionárov IX. |
18:55 | Profesionáli II. (10) |
20:00 | MS v hokeji 2024: ČESKO |
23:00 | Twister |
01:15 | Dievča na želanie |
02:35 | Chlpatí šampióni II. |
03:35 | Haló |
04:05 | Miláčikovo |
04:30 | Extrémni nájomníci VIII. |
04:50 | Kutyil s.r.o. |
05:10 | Oteckovia (19) |
06:00 | Druhý dych (70) |
06:40 | Túžba tela (56) |
07:25 | Túžba tela (57) |
08:40 | Krok za krokom V. (8) |
09:25 | Krok za krokom V. (9) |
10:10 | Chicago Fire VI. (8) |
11:10 | S hlavou oblakoch (105) |
12:00 | S hlavou oblakoch (106) |
13:05 | Oteckovia (20) |
14:15 | Keď kvitne láska (37) |
15:15 | Keď kvitne láska (38) |
16:05 | Túžba tela (58) |
17:05 | Túžba tela (59) |
18:00 | Chicago Fire VI. (9) |
19:00 | Keď kvitne láska (39) |
19:55 | Keď kvitne láska (40) |
20:55 | Krok za krokom V. (10) |
21:25 | Krok za krokom V. (11) |
21:55 | Priatelia IV. (13) |
22:20 | Priatelia IV. (14) |
22:50 | New Amsterdam V. (13) |
23:50 | Keď kvitne láska (39) |
00:45 | Keď kvitne láska (40) |
01:40 | S hlavou oblakoch (105) |
02:25 | S hlavou oblakoch (106) |
03:05 | Smotánka |
04:05 | Adela show |
02:40 | Don Matteo |
04:10 | Správy RTVS „N“ |
05:00 | Občan za dverami |
05:30 | Dámsky klub |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:25 | Neposlušní |
09:00 | Detektívi zo severu VI |
09:55 | Na krok od neba |
11:00 | Duel |
11:25 | Všade dobre, doma naj |
12:00 | Správy RTVS |
12:25 | Dámsky klub |
13:55 | Veľkou lyžicou |
14:50 | Don Matteo |
16:00 | Správy RTVS |
16:35 | Bez batožiny |
17:00 | Detektívi zo severu VI |
17:50 | Krátke správy RTVS |
17:55 | Duel |
18:25 | Všade dobre, doma naj |
18:58 | Krátke počasie |
19:00 | Správy RTVS |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:15 | Počasie |
20:30 | Milujem Slovensko |
22:00 | Citrónshow |
22:50 | Balada o pilotovi |
00:35 | Správy RTVS „N“ |
01:25 | Góly-body-sekundy |
01:40 | Don Matteo |
02:50 | Na krok od neba |
06:00 | Čím cestovať |
06:15 | Zázračný miniateliér |
06:20 | Jurošík |
06:30 | Jurošík |
06:35 | Bob a Bobek na cestách |
06:45 | Dimitri |
06:50 | Príbehy z čarovnej záhrady |
07:00 | Malý rytier Trenk |
07:30 | Živá panoráma |
08:00 | Hírek |
08:05 | Dobrý deň Patria |
09:00 | Regina |
09:55 | Herecké legendy |
10:05 | Tanec nad plačom |
11:30 | Domček, domček, kto v tebe býva? |
11:35 | Odo |
11:45 | Pa a Pi |
11:50 | Trpaslíci |
12:00 | Živá panoráma |
12:30 | SK DEJINY |
13:20 | Vynálezca z Tajova |
14:10 | Na programe televízia |
15:05 | Stretnutia |
15:30 | Spievajúce husle |
16:00 | Svetové vinárske civilizácie |
16:30 | Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku |
16:55 | Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku |
20:00 | Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku |
20:07 | Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker |
20:10 | Família |
20:40 | Katarína Veľká III - Samozvanci |
21:35 | GEN.sk |
21:50 | Trochu inak s Adelou |
22:55 | Bratislavské jazzové dni 2023 |
00:00 | Správy RTVS „N“ |
00:55 | Hírek |
05:00 | To je vražda, napísala II. (9,10) |
06:50 | Súdna sieň |
08:05 | Prvé oddelenie |
09:05 | Vraždy v Midsomeri VIII. (1/8) |
11:30 | To je vražda, napísala II. (11,12) |
13:55 | Dr. House VII. (13,14) |
15:55 | Vraždy v Midsomeri VIII. (2) |
18:00 | Vražedné čísla III. (18,19) |
20:10 | Polnočná spoveď (3,4) |
22:35 | C.S.I.: Kriminálka Miami VII. (2) |
23:30 | Súkromné očko IV. (12/12) |
00:30 | FBI: International I. (9) |
01:20 | Policajti v akcii |
02:00 | Myšlienky vraha VII. (5) |
02:45 | Tichý les |
04:25 | FBI: International I. (9) |
05:15 | Bernieho dobrodružstvá |
05:20 | Oggy a šváby |
06:00 | Aj múdry schybí |
06:45 | Susedia |
07:20 | Susedia |
07:50 | Kredenc |
08:50 | Partička |
09:40 | Dva a pol chlapa V. (14) |
09:55 | Dva a pol chlapa V. (15) |
10:30 | M*A*S*H III. (9) |
10:55 | M*A*S*H III. (10) |
11:35 | Dva a pol chlapa V. (16) |
12:05 | Dva a pol chlapa V. (18) |
12:40 | Teória veľkého tresku II. (9) |
13:25 | Teória veľkého tresku II. (10) |
13:50 | Teória veľkého tresku II. (11) |
14:20 | Teória veľkého tresku II. (12) |
14:50 | Teória veľkého tresku II. (13) |
15:15 | Teória veľkého tresku II. (14) |
15:45 | Priatelia IV. (11) |
16:15 | Priatelia IV. (12) |
16:45 | Dva a pol chlapa V. (19) |
17:15 | Dva a pol chlapa VI. (1) |
17:45 | M*A*S*H III. (11) |
18:15 | M*A*S*H III. (12) |
18:50 | Mladý Sheldon IV. (2) |
19:15 | Mladý Sheldon IV. (3) |
19:40 | Susedia |
20:30 | Cobra |
22:20 | Tango a Cash |
00:35 | ŠPORTOVÉ NOVINY |
00:45 | Susedia |
01:20 | Susedia |
01:55 | Silvánovci |
03:35 | Susedia |
04:10 | Zig a Sharko |
05:00 | Hl. správy-záznam |
05:30 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
06:00 | Správy TA3 |
06:30 | Šport+ |
07:00 | Ranné správy |
07:15 | Raňajky |
07:30 | Ranné správy |
07:45 | Raňajky |
08:00 | Ranné správy |
08:15 | Raňajky |
08:30 | Ranné správy |
08:45 | Raňajky |
09:00 | Štúdio TA3/Raňajky |
09:30 | Téma |
10:00 | Správy TA3 |
10:30 | Štúdio TA3 |
11:00 | Správy TA3 |
11:30 | Štúdio TA3 |
12:00 | Žurnál |
12:20 | Šport |
12:30 | Téma |
13:00 | Správy TA3 |
13:30 | Zdravý les |
13:45 | Štúdio TA3 |
14:00 | Správy TA3 |
14:30 | Zdravie na TA3 |
15:00 | Správy TA3 |
15:15 | Štúdio TA3 |
15:30 | Správy/Štúdio TA3 |
16:00 | Žurnál |
16:20 | Šport |
16:30 | Svet dnes |
17:00 | Správy TA3 |
17:30 | Dobré správy |
18:00 | Štúdio TA3 |
18:30 | Hlavné správy |
18:55 | Šport |
19:10 | Svet dnes |
19:30 | Štúdio TA3 |
20:00 | Pozrime sa na to |
21:00 | Správy TA3 |
21:30 | Vzdelávanie v 21. storočí |
22:00 | Správy TA3 |
22:30 | Šport+ |
23:00 | Správy TA3 |
23:30 | Hl. správy-záznam |
00:00 | Téma/Štúdio TA3 |
00:30 | Hl. správy-záznam |
01:00 | Šport+ |
01:30 | Hl. správy-záznam |
02:00 | Pozrime sa na to |
03:00 | Svet dnes |
03:30 | Hl. správy-záznam |
04:00 | Záznam TB/Štúdio TA3 |
05:15 | Komentáre dňa |
06:00 | Správy RTVS „N“ |
06:50 | Cesty istoty II (23/40) |
07:00 | Ranné správy RTVS |
08:25 | Svet :24 |
09:00 | Správy :24 |
09:20 | Komentáre dňa |
10:00 | AKTUÁLNE :24 |
10:30 | AKTUÁLNE :24 |
11:00 | AKTUÁLNE :24 |
11:30 | Interview :24 |
12:00 | Správy RTVS |
12:30 | Z prvej ruky |
13:00 | AKTUÁLNE :24 |
13:30 | AKTUÁLNE :24 |
14:00 | AKTUÁLNE :24 |
14:30 | AKTUÁLNE :24 |
15:00 | AKTUÁLNE :24 |
16:00 | Správy RTVS |
16:30 | Týždeň v ekonomike |
17:00 | AKTUÁLNE :24 |
17:30 | Interview :24 |
18:00 | Správy RTVS z regiónov |
18:30 | Svet :24 |
19:00 | Správy RTVS „N“ |
19:55 | Góly-body-sekundy |
20:10 | Počasie |
20:20 | Komentáre dňa |
21:00 | Správy :24 |
21:30 | Týždeň v ekonomike |
22:00 | Správy :24 |
22:25 | Cesty istoty II (23/40) |
22:30 | Interview :24 |
23:00 | Správy :24 |
23:25 | Počasie |
23:30 | Z prvej ruky |
00:00 | Správy RTVS „N“ |
00:50 | Svet :24 |
01:20 | Komentáre dňa |
02:00 | Správy :24 |
02:30 | Týždeň v ekonomike |
03:00 | Správy RTVS „N“ |
03:50 | Počasie |
03:55 | Správy RTVS z regiónov |
04:25 | Z prvej ruky |
04:50 | Správy :24 |
06:00 | Severní moře v plamenech |
07:55 | Poslední družička |
09:30 | Velký draft |
11:30 | Včelí královny |
13:20 | Vánoční nevěsta |
14:55 | Božská Florence |
16:55 | Různé chutě světa |
18:35 | Detektiv z kuchyně: Jíška dne |
20:15 | Noční recepční |
21:55 | Město podivínů |
23:50 | Pekelná jízda |
01:10 | Veselá historka |
02:30 | Detektiv z kuchyně: Jíst, pít a zemřít |
07:10 | Squash - Majstrovstvá Slovenska 2024 |
07:35 | Hokej - Reprezentácia |
10:05 | Hokej - Reprezentácia |
12:45 | Hokej - Reprezentácia |
14:55 | V pozadí úspechu |
15:45 | Štúdio MS 2024: Švajčiarsko - Nórsko |
16:15 | MS v hokeji 2024 |
19:45 | Štúdio MS 2024: Švédsko - USA |
20:15 | MS v hokeji 2024 |
23:40 | MS v hokeji 2024 |
01:50 | MS v hokeji 2024 |
03:50 | MS v hokeji 2024 |
05:50 | NCIS: Los Angeles XII. |
06:30 | NCIS: Los Angeles XII. |
07:10 | Špecialisti |
08:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. |
08:40 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. |
09:20 | Kosti |
10:05 | Kosti |
10:45 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. |
11:25 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. |
12:10 | Policajné prípady |
13:05 | Policajné prípady |
14:05 | V mene zákona |
15:05 | Kosti |
16:05 | Kosti |
17:00 | Mentalista III. |
18:00 | Mentalista III. |
19:00 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. |
19:55 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. |
20:55 | Špecialisti |
21:50 | Špecialisti |
22:50 | Kosti |
23:55 | Kosti |
00:35 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. |
01:15 | NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. |
02:00 | Špecialisti |
02:45 | Špecialisti |
03:35 | 112 |
04:35 | Mesto tieňov |
05:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
06:00 | Senzi: ráno |
09:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
10:00 | Senzi: šlágre |
12:00 | Piánko |
13:00 | Hit za hitom |
14:00 | Senzi: šlágre |
18:00 | Najlepšie ľudovky a dychovky |
20:00 | Senzi: párty |
00:00 | Piánko |
01:00 | Hráme na dobrú noc |
04:00 | Senzi: noc |